הנחיית כנסים

מתי חברות וגופים עורכים כנס?
כשרוצים לסכם שנה או להתחיל אותה, או שאולי לאותה חברה יש השקה של מוצר, רעיון או שירות חדש.
בכנס שכזה יהיו בוודאי סרטונים, ברכות ונאומים ואולי גם מופע מרכזי של בדרן, זמר או להקה.

כנסים מקצועיים וטובים בנויים בדרך כלל, מתוכן איכותי ודוברים מושכי קהל. וכמו שכל סרט אילם זקוק לכתוביות, כך כל כנס זקוק למנחה שיספר לקהל על המתרחש ביום עצמו ויזמין את הנואמים אל הבמה.

 עולמות התוכן המגוונים שמהם צמחתי כאיש תוכן בטלוויזיה וברדיו, פיתחו אצלי את היכולת להתמצא כמעט בכל תחום בו אני נוגע, במסגרת הנחיית האירועים. ההתמחות שלי היא בכתיבת התוכן לכנסים ולפאנלים הנושאיים – שאלות למרואיינים, קטעי קישור בין ההתכנסויות השונות, תסריט לסרטונים ועריכתם ועוד.

 

די ברור לכולנו שאפשר לקחת גם עובד מהחברה עצמה או את אחד מהמנהלים הבכירים, אבל ברוב המקרים, זה לא יהיה ברמת המקצועיות הנדרשת, בדיוק כמו שכל מבין ברכבים – אינו טכנאי מוסמך. רוצים מנחה כנסים מקצועי שתוכלו להישען עליו ולהיות רגועים? פנו אליי עוד היום ו"נתפור" עבורכם את חליפת השירות והתוכן שמתאימים עבורכם.

הפקתי, ערכתי והנחיתי כנסים לגופים ומוסדות. כותב לרוב בעצמי את קטעי הקישור וספרי הבמה לאירועים ולמופעים מיוחדים, תוך כדי ליווי צמוד ויחס אישי ללקוח לאורך כל הדרך, עד לאירוע השיא.

חוויות מהשטח

רוצים מנחה כריזמטי, סוחף וכזה שיודע להרים את האווירה?

מאמרים

תפקיד המנחה באירוע

דמיינו רגע תמונה בראשכם – משחק כדורגל מול עשרות אלפי צופים. השחקנים מכדררים ומחליפים מסירות ביניהם.אתם, צופים באותו משחק בטלוויזיה והפעם, בלי לשמוע את השדרן

למאמר »